Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

 

Oferowane przez nas uchwyty magnetyczne wykonane są z najmocniejszych obecnie na rynku magnesów neodymowych oraz poniklowanych,stalowych kubków.Specjalny układ obwodu magnetycznego zapewnia maksymalne wykorzystanie dwóch biegunów magnetycznych magnesu.Spektrum zastosowania uchwytów magnetycznych jest bardzo szerokie.Są wykorzystywane w przemyśle,budownictwie,inżynierii,motoryzacji a także rolnictwie. Uchwyty magnetyczne mogą koncentrować,skupiać siłę magnesu w obrębie strefy montażu.Dzięki temu są chętnie wykorzystywane do przechowywania,przenoszenia,podnoszenia i montażu elementów stalowych.

 

Zwyczajowo udźwig uchwytów magnetycznych jest sprawdzany poprzez umieszczenie go prostopadle do powierzchni wzorcowej płyty stalowej. Ponieważ różne metody badania mogą przynieść różne wyniki zachęcamy do wcześniejszego zamawiania próbek w celu sprawdzenia ich w konkretnym środowisku pracy.

 

Należy pamiętać,że udźwig uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu do którego przyczepiany jest uchwyt,od szczeliny pomiędzy uchwytem a metalową powierzchnią oraz od rodzaju zastosowanej stali.

 

Maksymalna temperatura pracy dla uchwytów magnetycznych wynosi 80°[C]


Uchwyty magnetyczne pod stożkowy łeb śruby

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl