Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

 

Oferowane przez nas paski magnetyczne wykonane są ze specjalnej,odpowiednio namagnesowanej folii magnetycznej oraz  samoprzylepnego,mocnego kleju akrylowego.

 Jedna strona paska jest namagnesowana wielobiegunowo,natomiast druga,nienamagnesowana strona paska, pokryta jest powłoką klejową umożliwiającą przyklejanie paska do niemalże każdej powierzchni (plastik,tworzywa sztuczne,szkło,karton,skóra,pianka,gładkie tkaniny,pleksi,PVC,aluminium i wiele innych).Duża elastyczność paska pozwala również na  cięcie go na dowolne odcinki i przyklejanie nawet  do zakrzywionych powierzchni. Wystarczy odciąć potrzebny kawałek,odkleić warstwę papieru i mocno dociskając przykleić pasek na miejscu.

 Paski magnetyczne charakteryzują się dużą wytrzymałością na starzenie,UV,zmiany temperatur (zakres pracy w stopniach Celcjusza: +80,-40),oraz wilgoć.Dzięki tym właśnie właściwościom znajdują wiele zastosowań w prostych aplikacjach w domu,biurze,szkole,sklepie oraz reklamie.Są stosowane m.in. w poligrafii,przy produkcji materiałów reklamowych:próbników,kalendarzy,plakatów oraz przy produkcji innych nośników reklamy. Są doskonałym rozwiązaniem na oznaczanie metalowych szafek i półek magazynowych-bez konieczności wiercenia,klejenia na stałe, istnieje możliwość szybkiego opisania i oznaczenia produktów oraz dowolną ich zmianę w każdym momencie.

 Jest to również doskonały pomysł na kreatywne spędzenie czasu dla wszystkich którzy znajdują satysfakcję z tworzenia indywidualnych technik zdobienia.Paski magnetyczne wzbogacają możliwość ozdabiania wykonanych własnoręcznie projektów:kartek okolicznościowych,zaproszeń,albumów,zabawek czy różnego rodzaju lekkich ozdób na lodówkę.

 Łatwość cięcia i montażu jest z pewnością dużą zaletą pasków magnetycznych.

 Odpowiedni sposób namagnesowania pozwala również na idealne łączenie ze sobą dwóch odcinków paska magnetycznego (po odcięciu dwóch równych odcinków należy jeden z nich obrócić o 180 stopni).

 Zalecamy cięcie i przyklejanie paska dopiero po osiągnięciu przez klej temperatury  pokojowej.


Paski magnetyczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl