Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

W kategorii magnesy z klejem znajdziecie Państwo zarówno samoprzylepne paski magnetyczne jak i magnesy neodymowe z taśmą 3M-będące nowością na naszym rynku. 

Paski magnetyczne są standardowo magnesowane wielobiegunowo na jednej płaszczyźnie. Po odcięciu potrzebnego kawałka i usunięciu papierowej taśmy możemy go umieścić na dowolnym przedmiocie a następnie przykleić do każdą metalową powierzchnię. Łatwość cięcia i montażu jest z pewnością duża zaletą pasków magnetycznych.

Magnesy neodymowe z klejem 3M to produkt nowy na polskim rynku. Te cienkie i bardzo mocne magnesy łączą w sobie wysokie właściwości magnetyczne i wygodę montażu. Wystarczy odkleić warstwę papieru i przykleić magnes na miejscu. Magnesy są dostępne w dwóch rodzajach-z biegunem "N" oraz "S". W przypadku stosowania magnesów bezpośrednio do metalowych powierzchni (lodówka,tablica) nie ma znaczenia ich biegunowość-zarówno jeden jak i drugi ma takie same właściwości magnetyczne. Jednak jeśli magnesy mają służyć do zamykania teczki,pudełka należy użyć dwóch magnesów z różną biegunowością-tak aby magnesy się przyciągały a nie odpychały.Maksymalna temperatura pracy wynosi 80°[C]. Każdy inny kształt i rozmiar dostępny na zamówienie.

Magnesy z klejem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl